Ceceli Demir Sanayi ve Ticaret A.S.

1954 yılında kurulan Alaeddin CECELİ Ticarethanesini'nin 1974 yılında şirketleşmesiyle yenilenen firmamız CECELİ DEMİR SANAYİ ve TİCARET A.Ş. halen yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren CECELİ GRUB'unun en uzun soluklu üyelerinden biridir.

Firmamız halen demir çelik mamülleri ithalat ve ihracatının yanısıra iç piyasada üretici ve satıcılara malzeme tedarik ve temini ile ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz ticari faaliyetlerine paralel olarak kurum, kuruluş ve firmalar üretim hanelere, ulaşım, zaman, pratiklik bakımından avantaj sağlamak için fason olarak malzeme işlediği  abgant presler, 3000x12 mt. plazma makinası, giyotin makaslar, egsantrik presler  ile Ergazi Mahallesi 1818 Sokak No:6 Yenimahalle ANKARA toplam 20000 m² alan üzerine kurulu rulo açma ve kumlama tesisi ile fason işleme ve malzeme tedariki konularında gerek ulaşım gerek zaman bakımından oluşan avantajlarla siz değerli müşterilerine 60 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir.  Ayrıca 2012 yılında faaliyete geçen Gebze Muallim köy de TEM gişeleri ve D100 karayoluna 3 dk mesafede Depomuzla her türlü sac ve çelik malzeme alımlarınız için hizmetinizdeyiz.

2014 yılı Mayıs ayında 2500 mm eninde 1100 mm yüksekliğinde ve 8 tribünlü kumlama makinamızla siz değerli müşterilerimizin siparişlerini bekleriz.