Emek Boru Makina Sanayi ve Ticaret A.S.

1981 yılında Emek Hidrolik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla, hidrolik tezgah ve tarım aletleri imalatına başlayan firmamız, 1983 yılından itibaren Türkiye'nin gelişen ihtiyaçlarına bağlı olarak, spiral kaynaklı boru üretimine geçmiş ve 1984 yılında Emek Boru Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ünvanını almıştır. 1990 yılında CECELİ GRUBU'na katılarak endüstri kökenli gelişimini, yüksek teknoloji, üretim kalitesi ve deneyimli personel ile birleştiren Emek Boru, CECELİ GRUBU entegrasyonu içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Emek Boru, sürekli değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla, nitelikli malzeme ve ürün kalitesi sürekliliğini sağlayarak, ulusal ve uluslararası standartların öngördüğü tüm koşulları yerine getirmeyi değişmez bir kalite politikası olarak görmektedir.

Kaliteyi sağlayan unsurların ayrılmaz bir parçası olan çalışanları için, gerekli eğitim sürekliliğine öncelik tanıyan Emek Boru, üretimde kalite güvencesi, tüketiciye sunduğu iyi hizmetle birlikte, çağdaş bir yönetim anlayışını benimsemiş olup, gelişimin her aşamasında birlikte yol aldığı yüzlerce çalışanıyla gurur duymaktadır.

Emek Boru Mak. San. ve Tic. A.Ş. 'nin sincan organize sanayi bölgesindeki ilave labaratuvar binası inşaatı devam etmektedir.

Emek Boru web sitesi için tıklayınız.