Ceceli Grup Hakkında

1975 yılında Alaeddin CECELİ ticarethanesinin şirketleşmesi ile ortaya çıkan Ceceli Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş. yaklaşık 40 yıldan bu yana demir çelik ürünlerinin ticareti ve demir çeliğe dayalı sınai faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ergazi Mahallesi 1818. Sokak No 6 Yenimahalle ANKARA adresinde satış yeri, kumlama atölyesi, kesim ve büküm atölyesi ile rulo açma işlerinin ve çelik konstrüksiyon imalatının yapıldığı fabrikamız, şirket merkezinin de bu adrese taşınmasıyla siz değerli müşterilerimizin taleplerine daha çabuk, daha az maliyetle ile çözüm bulmaya çalışılacaktır.

Şirketimze alaşımlı ve alaşımsız sıcak saclar, soğuk saclar, kutu profil ve sanayi boruları, NPI, NPU, T ve köşebent demirleri ile lama ve silmenin yanı sıra ferforje demirlerin satışı yapılmaktadır.

Şirketimizde Giyotin makas ve abkant preslerle 25 mm kalınlığa kadar sacların kesimi ile 12 mm kadar sacların bükümü, müşterilerin talep ve siparişleri doğrultusunda yapılmaktadır. Ayrıca müşteri taleplerine bağlı olarak çelik konstrüksiyon imalatı için gerekli kesim, büküm ve delme işlemleri gerçekleştirilmektedir.2010 Yılında aldığımız 3000X12 mt. plazma ile sac şekillendirme işlerini de yapmaktayız. Ayrıca 2014 yılı Mayıs  ayında almış olduğumuz 2500 mm en, 1100 mm yükseklik, 8 tribünlü kumlama tesisimizde siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir.

Şirketimizi rulo açma makinelerinde 14 mm kalınlığa kadar rulo saclar gerek firmanın kendi satış yerinde satılmak ve  sac işleme atölyesinde kullanılmak veya müşteriye doğrudan sevk edilmek üzere istenilen boylarda kesilmektedir. Şirket malı sacların kesiminin dışında fason olarak sac kesimi de gelen talepler doğrultusunda yapılmaktadır. Resimler

  • 1973 senesinde İstanbul Perşembe Pazarı'nda bulunan Dükkan da, Hacı Ahmet Ceceli'nin resmi. (Hacı Ahmet Ceceli 1904-1987)
  • 1955 Yılında Ankara Konya Sokak'da bulunan ilk işyeri önünde resim.(Tevfik Ceceli)
  • 1967 Yılında Ankara Batıkent Ergazi mah. ndeki fabrikamızın inşaat halindeki resmi.